Zwroty

Jak zwrócić zakupiony produkt

Jako Konsument (towar nabywasz w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową) masz prawo do odstąpienia od Umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od Umowy wygasa w ciągu 14 dni od dnia, w którym:

  • Odebrano zamówienie
  • Osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie produktu
  • Otrzymano ostatnią część zamówienia, jeśli zamówienie było realizowane w częściach

Jeśli chcesz skorzystać z Prawa odstąpienia od Umowy powiadom nas o swojej decyzji przesyłając do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy. Formularz zwrotu możesz pobrać w tym miejscu: POBIERZ FORMULARZ.

Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?

W przypadku, gdy odstąpisz od Umowy, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o tym fakcie zwracamy Ci otrzymaną płatność oraz koszt dostawy produktu. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie. Jeżeli zamówienie zostało przez Ciebie opłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze.

Możemy wstrzymać się z wykonaniem zwrotu do momentu otrzymania produktu lub czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Gdzie przekazać zwracany produkt?

Zwracany produkt należy przekazać/przesłać na adres naszego sklepu stacjonarnego na poniższy adres

Lokal usługowy più bello
ul. Jasna Rola 36/26
61-609 Poznań

Prosimy, aby zwracany towar był odpowiednio zabezpieczony, tak, by nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Informujemy, że sklep internetowy piubello.pl nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

Twoje terminy i koszty

Zwrotu produktu należy dokonać w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia nam decyzji o odstąpieniu od Umowy. Klient dokonuje zwrotu na swój koszt. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny iż było konieczne stwierdzenie charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Uwaga
W przypadku produktów zakupionych w promocji (zwłaszcza pakietowych) prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji.

Wymiana